HAKKIMIZDA

21 Yıllık Tecrübe, Temizlik Garantisi

Erzurum'da temizlik sektöründe en köklü ve en eski firması olan Nezafet Temizlik Grubu Erzurum genelinde Yakutiye, Palandöken, Aziziye, Pasinler, Aşkale, Horasan, Tortum ve diğer tüm ilçelerinde halı yıkama, çamaşır yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, kuru temizleme, koltuk temizleme sektörlerinde hizmet vermektedir.

Güleryüzlü hizmet anlayışı ile %100 müşteri memnuniyetini esas alan Nezafet Temizlik Grubu ayrıcalıklı ve profesyonel hizmet almanızı sağlamaktadır.

Halı temizliği konusunda uzman olan kadrosu ile 1997 yılında başlayarak bu güne kadar Erzurum'un tamamına uzanan servis ağı ile tüm semtlere kalite standartlarında  hizmet veren Nezafet Temizlik Grubu, Halı Yıkama Fabrikasında son teknoloji donanımına sahip makineler kullanmaktadır.

Nezafet Temizlik Grubu yalnızca halı yıkama değil çamaşır yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama gibi temizlik alanlarında da hizmet vermektedir. Kuru temizleme alanı ile elbiselerinizin yapısı bozmadan temizlik ve hijyene kavuşmasını sağlıyor.

Nezafet Temizlik siz değerli müşterilerine Garantili ve Güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Kusursuz bir temizlikle tanışmak ister misiniz?